E-mail :   dovira_ROVR@yahoo.com

Службовий кабінет, 2-й поверх.

У разі наявності у Вас обґрунтованої та достовірної інформації про вчинення працівниками Регіонального офісу водних ресурсів у Луганській області або її структурних підрозділів корупційних правопорушень, пропонуємо Вам стати викривачем, та невідкладно повідомляти про такі факти Уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в РОВР у Луганській області за телефоном, +38 (06472)35-2-60, щоденно (крім вихідних та святкових днів)

 З 08:00 по 16:00 год;
або шляхом надсилання відповідних заяв на адресу РОВР у Луганській області , або на електронну скриньку довіри E-mail :    dovira_ROVR@yahoo.com

Згідно ч. 1 ст. 53 Закону України «Про запобігання корупції», викривач – особа, яка за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, повідомляє про порушення вимог цього Закону іншою особою.

ГАРАНТІЇ ДЕРЖАВНОГО ЗАХИСТУ ВИКРИВАЧІВ

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави, право на захист у особи виникає у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою.

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Повідомлення про корупцію та повідомлення про порушення вимог Закону України “Про політичні партії в Україні” можна подати через спеціальну телефонну лінію, офіційний веб-сайт, захищену та загальну електронну пошту Національного агентства, іншими засобами поштового зв’язку. 

телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: +38(044)200-06-91

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок – четвер: з 9-ї год до 18 год., п’ятниця: з 9-ї год. до 16 год. 45 хв. з щоденною перервою з 13 год. до 13 год. 45 хв.; в автоматичному режимі через автовідповідач: понеділок – п’ятниця з 18 год. до 9 год. та цілодобово у неробочі дні (святкові та вихідні).

Захищена електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні і протидії корупції (викривачів): anticor_reports@nazk.gov.ua

УВАГА! Повідомлення підлягають розгляду за наявності  таких реквізитів:

прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;

тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, порушення вимог Закону України “Про політичні партії в Україні”, яка може бути перевірена;

прізвища, ім’я, по батькові, адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).