За минулий тиждень спостерігались коливання температури повітря: у нічні години від -1°С до +3°С, у денні від +3°С до +8°С. Майже увесь тиждень спостерігались опади у вигляді дощу, подекуди мокрого снігу.
 На р.Сіверський Донець та її притоках коливання рівнів води становило від +4 до – 1 см. за добу з тенденцією зросту. Вихід води на заплаву не спостерігався.
Інформації щодо небезпечних явищ на річках та водоймах в зоні діяльності управління не надходило. Витрати води по основних водпостах р. Сіверський Донець, зокрема, Лисичанськ в межах Луганської області за тиждень збільшилися на 2,5 м3/с і на сьогодні становлять 56,5 м3/с.
 Водопостачання населених пунктів Луганської області на підконтрольній Україні території протягом тижня здійснювалось у повному обсязі.
Основні водосховища, що регулюють річковий стік, працювали згідно з режимами роботи, встановленими Міжвідомчою комісією від 07.11.2019, Правилами експлуатації та затвердженими графіками роботи, скиди у нижній б`єф здійснювались в залежності від гідрометеорологічних умов, але не нижче санітарних витрат.