Водні ресурси
Водогосподарський стан
Моніторинг
Будівництво


 

Здійснення державного моніторингу довкілля за 9 місяців 2019 року

            У відповідності до затвердженої Програми робіт на 2019 рік Регіональним офісом водних ресурсів у Луганській області було забезпечено виконання комплексу робіт з еколого-меліоративного моніторингу осушуваних сільськогосподарських угідь на площі 10029 га, зрошуваних та прилеглих до них земель на площі 2577 га.

На зрошуваних земля еталонних зрошувальних систем було забезпечено виконання робіт зі стаціонарних гідрорежимних спостережень за динамікою рівневого режиму ґрунтових вод та визначення об’ємів дренажного стоку з дренованих ділянок.

Протягом поливного періоду поточного року здійснювався контроль якості поливної води на державних зрошувальних системах, які були задіяні в поливі  сільськогосподарських угідь.


 Здійснення державного моніторингу довкілля в  I півріччі 2019 року

     У відповідності до затвердженої Програми робіт на 2019 рік Регіональним офісом водних ресурсів у Луганській області було забезпечено виконання комплексу робіт з еколого-меліоративного моніторингу осушуваних сільськогосподарських угідь на площі 10029 га

     На зрошуваних земля було забезпечено виконання робіт зі стаціонарних гідрорежимних спостережень за динамікою рівневого режиму ґрунтових вод та визначення об’ємів дренажного стоку з дренованих ділянок  еталонних зрошувальних систем.

     На початок поливного періоду було виконано аналіз якості поливної води на державних зрошувальних системах, які здійснюють полив  сільськогосподарських угідь в поточному році.  

 Державний моніторинг меліорованих земель

            У відповідності до «Положення про державну систему моніторингу довкілля» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.1998 №391 (із змінами), на Державне агентство водних ресурсів України покладено функції здійснення моніторингу зрошуваних та осушуваних земель, а також підтоплення сільських, селищних населених пунктів в зонах дій меліоративних систем.     

Виконання еколого-меліоративного моніторингу зрошуваних та осушуваних земель,  визначення стану підтоплення сільських, селищних населених пунктів в зонах дій меліоративних систем Луганської області (без урахування тимчасово окупованої території) здійснюється структурним підрозділом Регіонального офісу водних ресурсів у Луганській області.  

         У 2019 році Регіональним офісом водних ресурсів у Луганській області виконується еколого-меліоративний моніторинг на площі 30073 га, в тому числі:

-         13089 гектарів зрошуваних земель та прилеглих до них сількогосподарських угідь з дренажем;

-         10029 гектарів осушуваних сількогосподарських угідь;

-         6955 гектарів селітебної території 25 сільських, селищних населених пунктів, які розташовані у зонах впливу меліоративних систем.

Здійснення державного моніторингу довкілля у 2018 році

            На виконання програми робіт на 2018 рік затвердженої Держводагентством України, Регіональним офісом водних ресурсів у Луганській області було забезпечено здійснення еколого-меліоративного моніторингу зрошуваних та осушуваних земель,  визначення стану підтоплення сільських населених пунктів в зонах дій меліоративних систем на площі 30073 га, в тому числі:  

-         13089 га зрошуваних земель та прилеглих до них сільськогосподарських угідь з дренажем;

-         10029 га осушуваних сільськогосподарських угідь;

-         6955 га селітебної території 25 сільських населених пунктів Луганської області в зонах дій меліоративних систем.

Всього в поточному році було проведено гідрогеолого-меліоративне обстеження на площі 40102 га.

Создание сайта
Лаймнет