Розпочався прийом звітів про використання води за формою 2ТП-водгосп (річна)

    РОВР у Луганській області повідомляє Вас про те, що згідно з вимогами пункту 1.9 Наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 р. №78 (далі – Наказ), підприємства та організіції, які внесені у Державний реєстр водокористувачів України, які звітуються за формою №2ТП-водгосп (річна) зобов’язані до 01 лютого 2019 року подати у відділ використання водних ресурсів та моніторингу вод РОВР у Луганській області«Звіт про використання води» за формою № 2ТП-водгосп (річна) за 2018 рік .
 
            При подачі звіту, згідно із пунктами 1.10 та 1.15 Наказу, водокористувачі повинні надати:

  • протоколи результатів хімічних аналізів води у разі скиду зворотних вод у водні об’єкти та/або у каналізаційні системи (не менше 1 аналізу за квартал для кожного випуску зворотних вод);
  • дозвіл на спеціальне водокористування та нормативний розрахунок водокористування та водовідведення (за наявності);
  • перелік вторинних водокористувачів з інформацією щодо об’ємів води переданої їм та прийнятих від них стоків (у разі передачі води вторинним водокористувачам);
  • пояснення до звіту (у випадку зміни об’ємів забору/скиду води, кількості скинутих забруднюючих речовин та інших показників порівняно із попереднім роком).

          Просимо Вас, для уникнення помилок при складанні звіту, обов’язково провести звірку із підприємством, що здійснює Вам подачу води, щодо фактичних об’ємів переданої та прийнятої Вами води (у разі забору води від інших водокористувачів).
    «Звіт про використання води» за формою № 2ТП-водгосп (річна) повинен бути заповнений чітко, розбірливо та без виправлень.

     Додатково нагадуємо, що дані щодо об’ємів води (крім рядка 3 таблиці 3 звіту) та графи 9-19 таблиці 2 Звіту зазначаються із округленням до одного знаку після коми.
     Також, повідомляємо Вас про те, що порушення особами правил ведення державного обліку вод, відповідно до статті 110 Водного кодексу України, тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність.
      Не надання «Звіту про використання води», згідно із статтею 55 Водного кодексу, є підставою для органу, що видав дозвіл на спеціальне водокористування, звернутися до адміністративного суду з позовом про застосування заходу реагування у виді анулювання дозволу.
     Звітність представляється особисто відповідальним за це працівником за адресою:
93113, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347; Відділ використання водних ресурсів та моніторингу вод. Електронна адреса: llruvr@ukr.net

Создание сайта
Лаймнет