Про паспортизацію водних об'єктів

 

         24 березня у Сватівській райдержадміністрації відбулася виїзна нарада Департаменту комунальної власності, земельних та майнових відносин облдержадміністрації (Департамент) з питання паспортизації водних обєктів.

         У нараді взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Лемешко Г.А., директор Департаменту Квас В.М., начальник відділу з питань розпоряджень водними обєктами Департаменту Шумаєва В.І., в.о. начальника Луганського обласного управління водних ресурсів Манжола О.С., начальник відділу у Сватівському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Акименко А.М., державний реєстратор відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Дудник Л.Б., заступник начальника Обєднаної державної податкової інспекції Дудка Н.О., керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських та селищної рад.

         Було розглянуто питання паспортизації водних обєктів на території Сватівського району, проведення інвентаризації водних обєктів і гідротехнічних споруд та паралельне їх обстеження. За результатами заходу головою райдержадміністрації Мухтаровим Д.Х. окремим структурним підрозділам райдержадміністрації було надано низку протокольних доручень.

 22 березня – Всесвітній день води

 

Двадцять другого березня світова спільнота у черговий раз відзначає Всесвітній день води.На конференції Організації Об’єднаних Націй з охорони навколишнього природного середовища, що відбулася у 1992 році в Ріо-де-Жанейро, 179-ма країнами була схвалена програма дій щодо вирішення проблем Землі. Цією Програмою визначено, що вода, через її виснаження і погіршення якості внаслідок забруднення, віднесена до критичних природних ресурсів.З метою зосередження уваги світової громадськості на проблеми води, Генеральна Асамблея Організації

Об’єднаних Націй прийняла рішення про відзначення 22 березня Всесвітнього Дня Води. Вперше Всесвітній день Води пройшов 22 березня 1993 року. З тих пір ця подія щорічно відзначається 22 березня. Головною метою започаткування дня води – є активне інформування широких верств населення та привернення уваги громадськості і політиків до проблем води.

Всесвітній день води є можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства та покликаний підвищити розуміння необхідності збереження екологічно чистого стану водних ресурсів для створення безпечних умов життєдіяльності населення, заохочуючи при цьому споживачів, науковців, фахівців і громадськість як на національному, так і на міжнародному рівнях займати активну позицію щодо цієї проблематики, розробляючи та реалізуючи низку заходів для запобігання забрудненню водних ресурсів, їх захисту, збереження та поліпшення якості водних екосистем.

У 2017 році тема Всесвітнього дня води - стічні води, а компанія під гаслом «Навіщо витрачати воду?» присвячена скороченню обсягів і повторного використання стічних вод.

 

 Засідання регіональної комісії

 

15 лютого відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Його провів заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко. У заході взяли участь керівники структурних підрозділів ОДА, Головного управління ДСНС в Луганській області, Луганського обласного управління водних ресурсів, райдержадміністрацій та правоохоронних органів.

 На засіданні комісії розглядалися питання щодо підготовки місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади до пропуску льодоходу, повені і паводків у 2017 році.

 Апаратна нарада

 

14 лютого відбулася апаратна нарада обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови Клименка Ю.Ю.

На апаратній нараді одним із питань розглядалося питання паспортизації водних об'єктів. Від обласного управління водних ресурсів у нараді брав участь в.о. начальника управління Манжола О.С.

 Робоча нарада

 

                  8 січня 2017 року у м. Сєвєродонецьку відбулася  робоча нарада з питання відновлення роботи зрошувальних систем під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Гуц Володимира Вікторовича. На нараді були присутні працівники Луганського обласного управління водних ресурсів в.о начальника Манжола Олександр Сергійович та начальник відділу водокористування Кобзар Генадій Іванович. 

             Розглядалися питання щодо стану зрошувальних систем та можливості відновлення їх роботи.

Создание сайта
Лаймнет