Нормативні документи

 

1. Конституція України
2. Водний кодекс України
3. Земельний кодекс України
4. Бюджетний кодекс України
5. Кодекс законів про працю України
6. Закон України “Про меліорацію земель”
7. Закон України “Про Загальнодержавну програму розвитку водного господарства”
8. Закон України “Про охорону праці”
9. Закон України “Про охорону навколишнього природного середовища”
10. Укази Президента України, постанови Верховної Ради та Кабінету Міністрів України в частині, що стосується галузі водного господарстваі меліорації земель.
11. Розпорядчі документи Держводгоспу України, Луганської облдержадміністрації та обласної ради в частині, що стосується галузі водного господарства і меліорації земель.

 


12.05.2014 р.

Про зміни у чинном законодавстві (Витяг з доручення Держводагентства України №2023/9/11-14 від 26.04.2014 р.)

У зв'язку із набранням з 26.04.2014 чинності Закону України від 09.04.2014 № 1193-У1І «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру» доручаю:

1. Взяти до відома, що днопоглиблювальні роботи, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду здійснюється на підставі дозволу, що видається безпосередньо:

Держводагентством - на роботи на землях водного фонду (крім проведення робіт на землях водного фонду у межах прибережних захисних смуг уздовж морів, морських заток і лиманів, у внутрішніх морських водах, лиманах і територіальному морі); Мінприроди - на роботи на землях водного фонду у межах прибережних захисних смуг уздовж морів, морських заток і лиманів, у внутрішніх морських водах, лиманах і територіальному морі.

2. Взяти до відома, що видача дозволу на спеціальне водокористування здійснюється за наявності висновку про можливість видачі дозволу на спеціального водокористування.  НАКАЗ

№205 від 29.12.2011 р.

Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Луганському облводресурсів

дивитись/скачати документ

РЕГІОНАЛЬНА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДОДАТОК 1


 

Создание сайта
Лаймнет